renginiai << | >>
gro(ck)tuvas

Klausomiausi
Next DLighthouses
Užmesk akį

Kodėl verta lankyti studiją GROCK.

Tai vieta ir erdvė kiekvienam patirti muzikavimo teikiamas emocijas. Čia randa sau vietą ir pradedantysis, ir jau muzikuojantis. Nėra nei vieno atmesto dėl įgimtų, ar kokių nors kitų savybių, nes visus vienija noras muzikuoti, tobulėti ir įgyti pasitikėjimo savimi, nesvarbu ar Tau penkeri, ar aštuoniolika, ar...

Viskas po vienu stogu: išmokti dainuoti, groti gitara, mušamaisiais, klavišiniais, atrasti bendraminčių ir suburti pirmąją savo grupę, sukurti ir įrašyti pirmąją savo dainą, bei pasiruošti ir įsijungti į koncertuojančių gretas.

Festivalis GROCK 2011 biržely jau aštuntasis, nuolatos vykstantys akustinės muzikos ir jaunimo grupių koncertai - tai  renginiai suteikiantys galimybę būti išgirstam ir kaupti neįkainuojamą patirtį.

Šioje studijoje susikūrė ir subrendo ne viena grupė ir atlikėjas išdrįsę koncertuoti didelėse scenose kartu su scenos vilkais. FIESTA BOREALIS (Lenkija), 1  WORLD, GINTRINIS KABLYS, Lietuvos dainų 10 LRT, Jūros šventės pagrindinės scenos, tai tik stambiausi renginiai, kuriuose teko garbė sudalyvauti. Džiaugėmės ir džiaugiamės grupių „Lighthouses“, „Jambazoo“, „Rezervuota“, „Nervas“  ir kt. nuveiktais muzikiniais darbais.

2008 08 28  GROCK studijos jaunimo sukurtos ir atliktos roko operos „Eglė žalčių karalienė“ premjera, dar iki šiol džiugina ne tik prisiminimais, bet ir koncertuose vykusiuose įvairiose Klaipėdos erdvėse, Kretingoj, Kaune ir Visagine. Tai pirmoji Klaipėdoje sukurta roko opera, kurios vertę liudija 3 koncertai klaipėdos muzikiniame teatre ir speciali koncertinė versija Jūrų muziejuje su delfinais.

Neslepiam klaidų po fonogramom, o mokomės iš jų (klaidų). Stengiamės pažinti ir nesėkmės kartėlį, ir svaigų muzikavimo džiugesį.
Ne kievieno galimybės ir tikslai veda į viešumą, todėl didžiausia vertybe laikome tai, kas išlieka kiekvieno širdyje ir galimybė praturtinti savo ir artimųjų gyvenimą nuostabiausias muzikos garsais.

Kviečiam prisijungti prie mūsų ir padaryti savo ir artimųjų gyvenimą dar gražesnį.AdministratoriusPaskelbė Administratorius
2010-09-01
Jei norite rašyti atsiliepimus, turite prisijungti....


Atgal į Naujienos...

Pamiršto slaptažodžio priminimas
Naujienlaiškiai